مبل راحتی

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که چند نوع مبل(انواع مبلمان، مبل راحتی،مبل استیل،مبل کلاسیک) داریم و اصلا بنابر اسم و نوع آنها شکلشان چگونه می باشد. امروز ما اینجا در صنایع چوبی هالیدی در کنار شما هستیم تا با مبل راحتی  بیشتر آشنا شویم.

برای جواب به این  سوال که  مبل راحتی  چیست باید

یادآوری نمایم که در حالت کلی و بازارهای مبلمان ما  سه نوع مبل داریم:

  • مبل استیل

  • مبلمان کلاسیک

  • مبل راحتی

یکی از شاخصه های رشد تمدن در فرهنگ ها و ملل مختلف ، تغییر و تحول در نگرش آن جامعه  نسبت به سبک زندگی بوده است و به طبع آن این رشد و پیشرفت زمینه ساز تغییر در کلیه رفتارها و هنجارها و حتی طراحی اسباب و لوازم مورد استفاده در زندگی ازجمله پوشاک  و معماری و دکوراسیون داخلی منازل  می باشد.

 مبلمان ها از تغییر شکل و نگرش انسانها نسبت به  زندگی و نوع استفاده از چهارپایه ها، نیمکت ها و میزهای ساده حاصل شد و این تغییرات تدریجاً و در طول زمان و سالیان متمادی حاصل شد . حدودا طبق نوشته ی مورخان اولین مبل ها در قرن 15 میلادی شناسایی شده اند.

که حتی این پیشرفت و تغییر در طول زمان علاوه بر شکل ظاهری بر متریال بکاررفته در مبلمان از جمله جنس چوب و پارچه نیز اثر گذاشته است.

بعد ها در قرن 17 از چوب گردو  به میزان قابل ملاحظه ای در ساخت مبلمان استفاده می شد. در همان زمان ها بود که هنرمندان و طراحان دست به تغییر زده، هنر و استعداد خود را صرف طراحی مبلمانی زدند که نیاز جوامع بشری و انسانها را در زمینه استفاده مفید و کاربردی از مبلمان برآورده سازند.

باطبع تصور مردم  جامعه  از خرید یک ست مبل می تواند فقط  زیبایی آن باشد و البته هستند بسیاری از قشرهای مختلف جامعه در شهرهای مختلف کشور که احساس آرامش و نشیمن راحت را بر زیبایی مبل ارجحیت می دهند. که این مورد در مورد کل مردم جهان مصداق دارد.

مطالعه بازار و رفتار مصرف کنندگان توسط صنایع چوبی هالیدی در سالیان متوالی نشان می دهد که در بین تمامی انواع مختلف مبلمان در  بازار مبل سراسرکشور  مبل راحتی طرفداران بسیاری دارد چراکه سه ویژگی زیر را باهم یکجا دارد.

  • زیبایی بالا و فراوان
  • نشیمن بسیار راحت و بزرگ
  • مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی

 

قطعا مبل راحتی پرفروش ترین  مبل در بازار مبلمان جهان است.

اگر بخواهم دلایل دیگری را برشمارم می توانم بگویم که : بسیار متنوع  می باشد ، ضمنا جوان پسند است ، خسته کننده نیست  و خستگی و فشاری که با نشستن بر روی یک مبل سلطنتی بر بدن و روح ما وارد می کند را ندارد .

بنده خودم به شخصه ترجیح می دهم برای منزلم یک ست مبل راحتی را انتخاب کنم  تا لذت آرامش،  راحتی و نوشیدن یک چای دبش  در برگشت از یک روز کاری خسته کننده را همه روزه تجربه کنم.

پس بهتر است بعد از انتخاب مدل مبلمان (انواع مبلمان، مبل راحتی،مبل استیل،مبل کلاسیک) و رنگ پارچه آن متناسب با معماری و دیزاین منزل خود ، حتما نشیمن آن را تست نمایید و ازکیفیت آن اطمینان حاصل کنید تا بیشترین لذت را از  خرید یک ست مبل تجربه نمایید.

ما اینجا در صنایع چوبی هالیدی با ارائه جدیدترین طرح های ژورنالی روز دنیا و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین متریال موجود در بازار کشور و دنیا و با کمک  مشاوران و کارشناسان خبره در صنعت مبلمان کشور، آماده هستیم تا مبلمانی در شأن  شما مشتری گرامی را به قیمت درب کارخانه با حذف واسطه ها خدمتتان ارائه دهیم .کلیه کارهای تولید شده توسط کارخانه هالیدی با کلاف چوب روس، پایه های چوب راش و ضمانت 24 ماهه کاری می باشد. شما می توانید در قسمت مبل راحتی مدل های مختلف ما را ببینید ، انتخاب نمایید و بصورت حضوری و غیر حضوری خرید نمایید.

صنایع چوبی هالیدی (انتشار مطالب بدون ذکر منبع ممنوع می باشد)